IMG_0521.jpg

Upplev Bett du med!

 

 

Sociala medier

Följ oss på Twitter och Instagram #betthallsberg

Instagram

Twitter

 

Videoblogg

Följ vår videoblogg på länken nedan!

Klicka Här

 

Blogg

Läs om våra upplevelser på bloggen här på hemsidan.

Klicka Här

 

Bett 2017

Följ länken nedan till den officiella hemsidan för Bett 2017.

Klicka Här

Föreläsningar

work1

  • Föreläsning 1: 

    Nunc vitae nulla urna. Integer feugiat mauris at massa egestas vel eleifend sem commodo.

  • Föreläsning 2

    Nunc vitae nulla urna. Integer feugiat mauris at massa egestas vel eleifend sem commodo. Suspendisse non ante ut lacus venenatis cursus.

  • Föreläsning 3

    Nam sodales tincidunt diam, ut accumsan augue molestie eget. Nullam euismod molestie elit ut tempus.

  • Föreläsning 4

    Quisque et risus in lectus fringilla consectetur. In quis semper lacus. Pellentesque sed magna quis risus placerat tempor vel non lacus.

  • Föreläsning 5

    Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Duis consectetur venenatis ante in adipiscing.

  • Föreläsning 6

    Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Etiam ultrices pretium nibh, ac mollis lacus congue vel.

  • Föreläsning 7

    Nunc vitae nulla urna. Integer feugiat mauris at massa egestas vel eleifend sem commodo. Suspendisse non ante ut lacus venenatis cursus.

  • Föreläsning 8

    Nam sodales tincidunt diam, ut accumsan augue molestie eget. Nullam euismod molestie elit ut tempus.

  • Föreläsning 9

    Nunc vitae nulla urna. Integer feugiat mauris at massa egestas vel eleifend sem commodo. Suspendisse non ante ut lacus venenatis cursus.

  • Föreläsning 10

    Nam sodales tincidunt diam, ut accumsan augue molestie eget. Nullam euismod molestie elit ut tempus.

Resans detaljer

Onsdag

  • Studiebesök på skolor i London och/eller BETT-mässan

 

 

 

Torsdag

Seminariedag på The Cumberland Hotel

 

Fredag

Seminariedag på The Cumberland Hotel

Bett-mässan










email

 

 

Vi som åker:

Joacim Karlsson: Musiklärare på Transtenskolan i Hallsberg. Har ett It-ansvar riktat mot pedagoger. Webbansvarig.

Joacim.karlsson@hallsberg.se

Marcus Boljang: Rektor på Transtenskolan i Hallsberg. Transtenskolan är en grundskola med årskurserna 7-9.

Marcus.boljang@hallsberg.se

Helen Peterson: Förskollärare på Förskolan Sagobacken i Vretstorp

helen.peterson@hallsberg.se

Anna Edman: Lärare på Fredriksbergskolan i Vretstorp. Fredriksbergskolan är en grundskola med årskurserna (F-6).

anna.edman@hallsberg.se

Lina Karvonen: Rektor på Långängskolan i Hallsberg. Långängskolan är en grundskola med årskurserna F-6.

lina.karvonen@hallsberg.se

Malin Yngström: Lärare på Långängskolan i Hallsberg.

malin.yngstrom@hallsberg.se

Angelika Lüneburg: Lärare på Långängskolan i Hallsberg

angelika.luneburg@hallsberg.se

Jenny Pantzar: Lärare på Östansjö skola i Östansjö. Östansjö skola är en grundskola med årskurserna F-6.

jenny.pantzar@hallsberg.se

Johanna Holm: Lärare på Östansjö skola i Östansjö.

johanna.holm@hallsberg.se

Jarmo Rajakangas: Rektor på Folkasboskolan i Pålsboda. Folkasboskolan är en grundskola med årskurserna F-9.

jarmo.rajakangas@hallsberg.se

Jesper Mattsoff: Lärare på Folkasboskolan i Pålsboda.

jesper.mattsoff@hallsberg.se

Viktoria Törnqvist: Lärare på Folkasboskolan i Pålsboda.

viktoria.tornqvist@hallsberg.se

Jessica Bengtsson: Förskolechef på förskolan Norrgården, förskolan Björkängen och förskolan Tranängen i Hallsberg.

jessica.bengtsson@hallsberg.se

Mattias Blomfeldt: Förskollärare på förskolan Björkängen.

mattias.blomfeldt@hallsberg.se

Catharina Lindvall-Scharmer: Rektor på Stocksätterskolan i Hallsberg. Stocksätterskolan är en grundskola med årskurserna F-6.

catharina.lindvall-scharmer@hallsberg.se

Åsa Eriksson Nylin: Lärare på Stocksätterskolan i Hallsberg.

asa.eriksson.nylin@hallsberg.se

Anvar Jusufbegovic: Förskolechef på förskolan Kompassen och förskolan Vibytorp i Hallsberg.

anvar.jusufbegovic@hallsberg.se

Anton Pedersén: Förskollärare på förskolan Kompassen.

anton.pedersen@hallsberg.se

Sofia Florén: Lärare på Sköllersta skola i Sköllersta. Sköllersta skola är en grundskola med årskurserna F-6

sofia.floren@hallsberg.se

Annika Larsson: Lärare på Sköllersta skola i Sköllersta.

annika.larsson@hallsberg.se

Anna Garp: Förskollärare på förskolan Stocksätter.

anna.garp@hallsberg.se

Helena Finnman: Förskolechef på förskolan Stocksätter och förskolan Hässleberg i Hallsberg och förskolan Östansjö i Östansjö.

helena.finnman@hallsberg.se

Fredrik Nordvall: Förvaltningschef på Bildningsförvaltningen i Hallsbergs kommun.

fredrik.nordvall@hallsberg.se

Per Martinsson: IKT-strateg på Bildningsförvaltningen i Hallsberg kommun.

per.martinsson@hallsberg.se

Malin Larsson: IT-pedagog vid centrala elevhälsan i Hallsbergs kommun.

malin.e.larsson@hallsberg.se

Lina Särén: Lärare på Transtenskolan i Hallsberg.

lina.saren@hallsberg.se

Annelie Mickelsson: Lärare på Transtenskolan i Hallsberg.

annelie.mickelsson@hallsberg.se

Inger Andersson: Förskolechef på förskolan Folkasbo och förskolan Gläntan i Pålsboda samt förskolan Hjorten i Hjortkvarn.

inger.andersson@hallsberg.se

Anna Major: Förskollärare på förskolan Folkasbo i Pålsboda.

anna.major@hallsberg.se

Annelie Rydberg: Specialpedagog vid centrala elevhälsan i Hallsbergs kommun.

annelie.rydberg@hallsberg.se